İzmir Çamlık’ta Kuru Pasta’nın En İyi Adresi

.

İzmir Çamlık’ta Kuru Pasta’nın En İyi Adresi

Gençler Unlu Mamülleri Çamlık Şubesi

 

Gençler Unlu Mamülleri, İzmir’in Karşıyaka semtinde yer alan nezih, kaliteli, hijyenik ve lezzetli ürünler üreten bir unlu mamüller firmasıdır. Müşteri memnuniyetini baz alarak yaptığı yenilikler ve üretim seçenekleri ile saygınlığını günümüze kadar taşımıştır. Müşterilerine misafir olarak hitap eden ender firmalardan olan Gençler Unlu Mamülleri, çalışma ve hizmet prensiplerini de bu doğrultu da belirlemiştir.

 

Gençler Unlu Mamülleri, elde ettiği bu saygınlık kriterini gelecek nesillere de taşımak ve İzmir Karşıyaka’nın en bilinen unlu mamüller üreticisi olarak tanınmak hedefi ile çalışmaktadır. Gençler Unlu Mamülleri, bu hedefine yürürken müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmektedir. Öne çıkardığı temel ilkeleri arasında müşteri memnuniyeti, kalite, hijyen, güler yüzlülük, doğallık gibi son derece önemli değerler bulunmaktadır.

 

Çamlık Şubesi’nde Mevcut Hizmetlerimiz

 

İzmir’in Karşıyaka semtindeki Gençler Unlu Mamulleri Çamlık şubesi düğün, nikâh, toplantı, organizasyon, etkinlik, doğum günü gibi özel günleriniz için son derece lezzetli alternatifler hazırlayan ve yeniliklerle donatan bir firmadır. Bu gibi özel günleriniz ve organizasyonlarınızda sizlere her şekilde destek olurken, yine günlük unlu mamüller ile günlük tatlar için ihtiyaçlarınızı da karşılamayı hedefliyor. Gençler Unlu Mamulleri Çamlık şubesi, müşteri memnuniyeti kavramını da müşterilerinin kendi istek ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirmektedir.

 

Gençler Unlu Mamulleri Çamlık şubesi, İzmir’in Karşıyaka semtinde yaş pasta ve kuru pasta ihtiyaçlarınız için de en doğru adres olarak sizlere öneriyoruz. İster özel bir gün, isterseniz kısa bir çay molası, isterseniz iş yerinde yoğun mesai arasında dinlenirken, Gençler Unlu Mamülleri’nin birbirinden leziz ve farklı ürünleri çaylarınızı ya da kahvelerinizi tatlandırmayı bekliyor.

 

İzmir’in Karşıyaka semtine yakın bir bölgede iseniz hiç düşünmeden Gençler Unlu Mamülleri’nin Çamlık şubesini tercih edebilir, güzel lezzetlerden seçim yaparak bu özel deneyimi siz de yaşayabilirsiniz. Gençler Unlu Mamülleri’nin Çamlık şubesi saygınlığı, güler yüzlü hizmet anlayışı, personel kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile düğün pastası, yaş pasta, kuru pasta, sütlü tatlı, unlu mamuller gibi arayışlarınız için en iyi yer olarak karşınıza çıkacaktır. Bundan hiç şüpheniz olmasın!

 

Gençler Unlu Mamulleri kurulduğu zamandan günümüze İzmir’de tanınan ve bilinen bir mekan olmak için çalışmaktadır. Hedeflerine doğru adım adım ilerlerken kesinlikle kaliteden ödün vermeyen, hijyenden asla kaçmayan ve doğallıktan vazgeçmeyen   firmadır. Karşıyaka semti deyince ilk akla gelen unlu mamuller firması olma yolunda da ilerlemektedir. Bu istek ve arzusunu uzun yıllar sürdürmek hedefinde olan Gençler Unlu Mamulleri, tüm şubeleri ile olduğu gibi Çamlık şubesi ile de bu felsefesini sürdürmektedir.

Kategori: Blog, Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018 Gençler Unlu Mamülleri Smarttek Yazılım A.Ş. Tarafından yapılmıştır. Tüm hakları saklıdır.