İzmir Şemikler’in En Leziz Unlu Mamuller Adresi

.

İzmir Şemikler’in En Leziz Unlu Mamüller Adresi

İzmir Şemikler’in En Leziz Unlu Mamüller Adresi

Gençler Unlu Mamülleri, İzmir Karşıyaka bölgesinde son derece nezih, kaliteli, hijyenik ve tabiî ki müşterilerini birbirinden leziz ürünler ile buluşturan yaratıcı ve özel zevklere hitap eden unlu mamuller adresidir. Faaliyete geçtiği ilk günden bugüne kadar, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan, böylece elde ettiği saygınlığını günümüze kadar taşıyan önemli mekanlardan biridir. Gençler Unlu Mamulleri, kendi alanında diğer rakiplerine oranla kalitesi ve farklılığı ile ayrılmakta, bu farkını gelecek nesillere taşımak için de son derece yaratıcı yeni ürünlerle vitrinlerini donatmaktadır.

Gençler Unlu Mamülleri’nin kendi manifestosunda da yer alan, çalışmalarında ve üretim anlayışında temel aldığı değerler; emek, kalite, güler yüzlü hizmet anlayışı, müşteri ihtiyaç ve isteklerinin ön planda tutulması, sağlıklı ürünler ve hijyen, usta ellerden çıkan son derece kaliteli işçilik ile üretilen, geniş yelpazeye yayılan ürünler ve tabi ki geleceğe taşınabilen bir kurumsal yapıya bağlı olarak çalışmak ilkeleri asla unutulmaz. Bu manifesto ile birlikte müşteri kitlesini her geçen gün yenileyen ve geliştiren stratejisi ile müşterilerini misafirleri olarak ağırlamaya devam etmektedir.

Gençler Unlu Mamülleri’nin güzel İzmir’imizin Karşıyaka semtinde yer alan nezih şubelerinin başında gelen Şemikler şubesi de aynı bu manifestoya uygun hareket etmekte, kurumsal yapıyı oluşturan dişli çarklardan biri olduğunun bilincinde çalışmalarını sürdürmektedir. Gençler Unlu Mamulleri İzmir Şemikler şubesi son derece trend görüntüsü, güler yüzlü çalışanları ve geniş yelpazedeki ürünleri ile dikkati çekmektedir. Ayrıca Şemikler şubesinin bir diğer artısı da İzmir Şemikler’in en leziz ve en yaratıcı unlu mamulleri firması olma özeliğini taşımasıdır.

Gençler Unlu Mamülleri Şemikler şubesinin vitrininde yer alan ürünler, poğaça ve leziz kurabiyeler, börekler, özel yaş pastalar, kuru pastalar, düğün pastaları ve tatlılardır. Bu ürün yelpazesinin en başında özel hazırlanmış olan yaş pastalar yer almaktadır. Özel günleriniz için, hünerli ellerin dokunuşları ile hazırlanan bu nişan pastası nın yanı sıra lezzette sınır tanımayan tatlıları ile de Gençler Unlu Mamulleri Şemikler şubesi, kendi müşterilerine son derece özel bir deneyim yaşatmaktadır. Müşterilerini adeta birer misafir olarak ağırlayan Gençler Unlu Mamülleri ile içiniz rahat bir şekilde unlu mamüller ile buluşabilirsiniz.

Gençler Unlu Mamülleri’nin Şemikler şubesi bünyesinde yer alan tatlılar, enfes baklavalar, bülbül yuvası, şöbiyet, keşkül, profiterol, supangle, tiramisu gibi tadına doyum olmayan ve ilk fırsatta tercih edilen tatlılardır. Tabiî ki bu tatlıları Gençler Unlu Mamülleri’nin Şemikler şubesi farkı ile deneyimlemek ve ister özel bir gününüzde isterseniz canınız çektiğinde tatmak, sizler için oldukça özel bir deneyim olacaktır. Gençler Unlu Mamülleri’nin Şemikler şubesi, İzmir Karşıyaka’da bulunan en leziz ürünlerin vitrinleri süslediği, güler yüzlü hizmetin sunulduğu, son derece özel bir unlu mamuller firmasıdır.

Kategori: Blog, Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018 Gençler Unlu Mamülleri Smarttek Yazılım A.Ş. Tarafından yapılmıştır. Tüm hakları saklıdır.